end design co. to agecja kreatywna, mieszcząca się w Krakowie.  

Tworzymy i projektujemy piękne grafiki, marki i doświadczenia.

O NAS

Jesteśmy stosunkowo młodą firmą, natomiast w swoich szeregach skupiamy grafików, programistów, copywriterów z wieloletnim doświadczeniem.

Wyróżnia nas nieszablonowe myślenie i masa pomysłów. Lubimy swoją pracę a to czyni, że wykonywane przez nas projekty są wyjątkowe. Stawiamy przede wszystkim na wyjątkowy design.

Zobacz jak działamy!

Chcesz skorzystać z naszych usług? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

DLACZEGO MY?

Stawiamy na komunikację, która jest gwarancją osiągnięcia satysfakcji ze współpracy. Jesteśmy otwarci na realne spotkania, gdzie pijąc dobrą kawę, omówimy szczegółowo zlecenie. Na pierwszym spotkaniu przedstawimy wstępną propozycję wizualizacji projektu. Dzięki takim spotkaniom masz pewność z kim rozpoczynasz współpracę.

Szanujemy Twój czas więc bez problemu możemy również przeprowadzić rozmowę telefoniczną lub mailową.

To, co nas wyróżnia, to wiedza na temat potrzeb klienta. Na stworzonej przez nas stronie internetowej najważniejsze informacje są na wyciągnięcie ręki, a graficzne koncepcja zachęci klienta do pozostania na stronie.

Stworzone przez nas sklepy internetowe mają spójną szatę graficzną, która nie odstrasza potencjalnego klienta, a wręcz przeciwnie – skłania go do zakupu. Klient jest w stanie bez problemu odnaleźć interesującą go rzecz.

Myślimy również o Tobie, dlatego tworzone przez nas strony internetowe/sklepy internetowe są proste w obsłudze i dostosowane do Twoich potrzeb. Bez problemu będziesz mógł zmieniać treść lub dodawać nowe produkty.

Opracowana dla Ciebie identyfikacja wizualna odzwierciedli charakter Twojej firmy. Logotyp, odpowiednio dobrana czcionka i kolorystyka, to gwarant sukcesu. Pomożemy Ci wyróżnić się wśród konkurencji. Pokaż swój charakter!

Oferowane przez nas usługi zaoszczędzą Twój czas! Z nami możesz wszystko

Zachęcamy Cię do odwiedzania naszego bloga, gdzie szczegółowo opisujemy nasze działania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nowe projekty
Mateusz Glanert
+48 531 416 411
info@enddesign.eu

end design co.
Grodzka 42/1
Kraków, Polska
info@enddesign.eu