Myślimy, że jest to bardzo ważny temat, który należy poruszyć, by dowiedzieć się jak przebiega z nami współpraca. Przedstawimy specyfikę naszej pracy, by wiedzieć czego, jako osoba zainteresowana współpracą, możesz wymagać od nas oraz czego my będziemy wymagać od Ciebie jako członka zespołu.

Pierwszy mail

Pierwszy kontakt zaczynamy od maila, w którym staramy się uzyskać jak najwięcej informacji, by móc przygotować pełną ofertę. W zależności od tego, czy to Ty napiszesz pierwszy/a, czy też my znajdziemy Twoje ogłoszenie na portalach branżowych, pierwszego maila zaczynamy właśnie od pytań i poznania się lepiej.

Zdarza się również, że nawiązujemy kontakt telefoniczny, gdy pewne kwestie możemy lepiej omówić podczas rozmowy.

Oferta z wyceną

Po rozpoznaniu Twoich potrzeb i oczekiwań zabieramy się za przygotowanie pełnej oferty. Staramy się przygotować wycenę w ciągu 2 dni. Wszystko zależy od złożoności projektu i analizy, którą należy wykonać.

Musisz być przygotowany/a na maila z dużą ilością informacji. Nie to, że Cię straszymy :), ale zależy nam by każdy element był jasno omówiony. Oferta rozłożona jest na poszczególne etapy, w których wyjaśniamy nasze działania i wartość, jaką dzięki temu otrzymujesz.

Jakie elementy omawiamy w ofercie?

W ofercie zawsze staramy się opisać wygląd strony oraz jej funkcjonalność, przedstawiając zalety takiego działania.

Z podstawowych funkcjonalności, jakie zawsze od nas otrzymasz, to dodatkowo zapewniamy przystosowanie strony i sklepu internetowego do wymogów RODO oraz pod optymalizację SEO. Jeżeli projekt wymaga złożonych funkcji, które są z nami omówione, to również je zapewniamy.

Zawsze otrzymujesz od nas pełne wsparcie. Tłumaczymy wszystko i jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde pytanie, by pomóc.

Oferta zawiera również informacje o:
– Umowie
– Formie współpracy
– Formie rozliczenia
– Cenie
– Czasie, jaki potrzebujemy na wykonanie projektu
– Ilości poprawek
– Szkoleniach i instrukcjach

Jedną z najważniejszych informacji, którą zawieramy w ofercie to informacja o obsłudze projektu po jego wykonaniu. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie w rozwoju i nadzorowaniu projektu, bez ograniczeń czasowych.

Jeśli potrzebujesz wprowadzić jakieś drobne zmiany, to zawsze możesz na nas liczyć. Jednak, gdy potrzebujesz większych zmian, to zawsze takie działania wyceniamy adekwatnie do naszej pracy, którą musimy wykonać.

Podjęcie decyzji

To ostatni element, który prowadzi do zawarcia współpracy. Podejmujesz decyzję lub omawiasz z nami kwestie, które są dla Ciebie jeszcze niejasne. Po tym masz pewność, w jaki sposób przebiega z nami współpraca i śmiało możesz podjąć najlepszą decyzję.